Rządy nadal utrwalają kłamstwa, że reprezentują ludzi

Książka dotycząca „politycznej ponerologii”

Deborah Tavares posiada liczne filmy na kilku kanałach YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. Jest znana ze swojego bezpośredniego aktywizmu i przywództwa w mówieniu prawdy i zajmowaniu się realiami naszego świata. 

Deborah Tavares widziała na własne oczy skutki tego, jak rządy (tylko z nazwy) nadal utrwalają kłamstwa, np. pogląd, że rządy korporacyjne reprezentują ludzi, że mamy niedobór zasobów lub że zmiany klimatyczne są oparte na „prawdziwej nauce” . Deborah była coraz bardziej przerażona, widząc nie tylko swoją własną społeczność, lecz także jak każdy zakątek świata doświadcza dewastacji i zniszczenia, gdy społeczności są dziesiątkowane przez broń pogodową – pożary, powodzie, sztucznie stworzone przypływy sztormowe na wybrzeżu i rozpylanie aerozoli atmosferycznych, a wszystko to pod nazwą „zmian klimatycznych”. Diaboliczne użycie tej cichej broni jako systemów wojennych prowadzi do bankructwa gospodarczego, masowej migracji, śmierci i nie tylko.

Deborah odkryła, że ​​wiele organizacji non-profit, organizacji pozarządowych, fundacji, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, instytucji bankowych, wszystkie lokalne, stanowe i federalne agencje rządowe spiskują przeciwko ludziom. Te korporacyjne agencje udające rządy przyjęły zasady, które powodują ogólnoświatowe zakłócenia i demontaż. Agenda Narodów Zjednoczonych 21 i 2030, Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ, Bank Światowy, MFW, Rezerwa Federalna i międzynarodowi bankierzy przejęli światowe gospodarki, a „my, ludzie”, jesteśmy eksterminowani. Plany ludobójstwa to polityka morderstw z premedytacją, którą korporacyjny rząd konstruuje pospiesznie i potajemnie w celu unicestwienia wszystkich żywych stworzeń i zniszczenia wszystkiego, co dobre i przyzwoite.

Więcej na: https://samoswiadomi.pl/