USA prowadziło laboratoria broni biologicznej na terenie Ukrainy

Potwierdzenie finansowania „laboratoriów broni biologicznej” na Ukrainie

Od dwóch tygodni potwierdzają się informacje, że USA prowadziło laboratoria broni biologicznej na terenie Ukrainy. W odpowiedzi na te sensacje rząd USA zaczął promować narrację, że jakoby to Rosja będzie atakowała bronią biologiczną i chemiczną Ukrainę a nawet USA. Obecnie jednak nawet gazety głównego nurtu potwierdziły to, że syn prezydenta Joe Bidena, Hunter Biden był zaangażowany w finansowanie i zarządzanie tymi nielegalnymi laboratoriami.

Jak podała strona ArmstrongEconomics.com „Informacje z laptopa Huntera Bidena zdają się nie mieć końca. Obecnie wyszło na jaw, że Hunter pomógł finansować program badawczy amerykańskich „broni biologicznych„ na terenie Ukrainy. Potwierdza to, że zarzuty Putina nie są w rzeczywistości całkowitą propagandą. Te informacje potwierdziła nawet gazeta „London Daily Mail”.

„Prawda zawsze wychodzi na jaw. Posiadamy również informacje, które nie są jeszcze zweryfikowane, że ci sami aktorzy którzy byli odpowiedzialni za ataki chemiczne pod fałszywą flagą w Syrii, są obecnie na terenie Ukrainy”. Istniały obawy, że Biden forsuje agendę wojenną w nadziei, że zapobiegnie to kompletnej przegranej demokratów w listopadzie. Nawet Alexandria Ocasio-Cortez stwierdziła, że Biden stracił poparcie postępowców. Każdy, kto myśli, że rząd, każda z opcji politycznych, naprawdę się o nich troszczy, to ma urojenia. Pracowałem z rządami na całym świecie i wszędzie są takie same – interesują ich tylko kolejne wybory i własne interesy. Pracowałem za kulisami, jak i jawnie nawet świadcząc przed komisją House Ways & Means Committee. Politycy kochają kryzys, gdyż właśnie wtedy mogą sprawować władzę. Nikt nie będzie głosował na nich za to, że powiedzą, że uratowali twoją pracę, po prostu nawet nie wiedziałeś, że mogłeś ją stracić. Byłem naiwny w latach 80. myśląc, że mógłbym coś zmienić, ale szybko się uczysz, że to jest bagno – to jest szambo wielkości oceanu” – pisze „Armstrong Economics”.

Z kolei artykuł opublikowany przez wspomniany „London Daily Mail” stwierdza, że „Twierdzenie Moskwy, że Hunter Biden pomógł sfinansować amerykański program badawczy nad bio-bronią w Ukrainie, jest przynajmniej częściowo prawdziwy, zgodnie z nowymi e-mailami uzyskanymi na wyłączność przez Dailymail.com. Dowódca rosyjskich sił ochrony jądrowej, biologicznej i chemicznej, stwierdził, że istnieje “schemat interakcji między amerykańskimi agencjami rządowymi a ukraińskimi obiektami biologicznymi” i wskazywał na “finansowanie takich działań przez struktury w pobliżu obecnego przywództwa USA, w szczególności Fundusz inwestycyjny Rosemont Seeca, którym kieruje Hunter Biden. Eksperci wywiadu mówili, że zarzuty rosyjskiego lidera wojskowego były bezczelną propagandą uzasadniającą inwazję prezydenta Władimira Putina na Ukrainę i sianie niezgody w USA. Jednak e-maile z porzuconego laptopa Huntera pokazują, że pomógł on zabezpieczyć miliony dolarów finansowania dla firmy Metabiota, podwykonawcy dla Departamentu Obrony USA specjalizującego się w badaniach nad chorobami powodującymi pandemie, które mogą być wykorzystywane jako biobronie. Wprowadził także Metabiotę do rzekomo skorumpowanej ukraińskiej firmy gazowej, Burisma, jako “projekt naukowy” obejmujący laboratoria wysokiego poziomu biobezpieczeństwa na Ukrainie”.

Sponsorowani przez Zachód „rebelianci” i Białe Hełmy przeprowadzali wiele ataków gazowych w Syrii.

Obecnie jak stwierdził Martin Armstrong pojawiły się jeszcze niezweryfikowane informacje na temat planowanych chemicznych bądź biologicznych ataków pod fałszywą flagą organizowanych przez Zachód na terenie Ukrainy, aby zdobyć uzasadnienie dla militarnej interwencji i otwartej wojny z Rosją. Między innymi gazeta VeteransToday.com podała, że na teren Polski z Richmond, Kentucky amerykańska armia przenosi broń chemiczną, która ma być wykorzystana w takich atakach.

Za: wolnemedia.pl

Na podstawie: ArmstrongEcononomics.com, DailyMail.co.uk, VeteransToday.com
Źródło: PrisonPlanet.pl