Komunikacja z roślinami: Zielarstwo intuicyjne – Możliwości natury poza zasięgiem nauki

„Poczuj świat roślin i wejdź w kontakt z jego najbardziej subtelną wibracją” – Zapraszamy do udziału w profesjonalnym szkoleniu fitoterapii i zielarstwa. Pieniny 10-12 .05 2024 r.

Już w najbliższy piątek rozpoczynamy zajęcia integracyjnym ogniskiem, (jak pozwoli pogoda).

Komunikacja z roślinami – Zielarstwo intuicyjne (synergia leczniczych ziół). Gabriela Kozicka, znana jako Gabi zielarka, to pasjonatka i ekspertka w dziedzinie zielarstwa, która od lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Jej warsztaty i spacery zielarskie, które obejmują praktyczne kursy zielarstwa i fitoterapii, są wyjątkową okazją do nauki o zdrowotnych właściwościach dzikich roślin oraz o tym, jak je zbierać i przetwarzać.

Uczestnicy mają szansę nauczyć się tworzenia unikalnych mieszanek. Rozpoznawania roślin, ich zbierania i przetwarzania w różnych porach roku, co jest nieocenionym doświadczeniem dla każdego, kto chce zgłębić tajniki zielarstwa.

Kursy prowadzone przez Gabrielę Kozicką są nie tylko okazją do zdobycia praktycznej wiedzy, ale także do spotkania się z innymi entuzjastami natury i zdrowego stylu życia.

Zakwaterowanie i zajęcia: Gościniec „Amon”,34-460 Jaworki ul. Biała Woda 51 kontakt tel.: + 48 514-121-175