Ostatnia prosta FdR: Pokażmy wszystkim, ze jesteśmy siłą obok której nie da się przejść obojętnie

Szanowni Federaci!

To już ostatnia prosta, dzielą nas godziny od ciszy wyborczej, dni do momentu głosowania. Głosowania, które ma jak to powiedział św. papież Jan Paweł II zmienić oblicze ziemi, tej ziemi.  Naszej polskiej ziemi. To jedyna szansa by realnie mieć wpływ na podejmowane decyzje w Parlamencie Europejskim. To od nas zależy, czy wprowadzimy naszych posłów, którzy sprzeciwią się szkodliwym ustawom i rezolucjom uchwalanym przeciwko naszej kochanej Ojczyźnie.

Patriotyzm to nie moda, to nie machanie flagą w trakcie święta niepodległości. Patriotyzm przejawia się w naszym codziennym postępowaniu. Być patriotą to również oznacza oddać głos 26 maja w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Jak wspomniałem na początku, kampania powoli dobiega końca. Nasi kandydaci roznoszą ostatnie ulotki, kleją ostatnie plakaty, udzielają ostatnich wywiadów. Federacja żyje.

Z tego też powodu myślę, że wszyscy się zgodzicie iż decyzja o starcie w tych wyborach była jedyną słuszną, którą mogliśmy podjąć pomimo nielicznych oporów.

Niedziela to będzie najtrudniejszym dniem obecnej kampanii, gdyż to będzie czas modlitwy i oczekiwania. Czas, który pokaże ile jesteśmy warci. Wierzę, ze każdy z Was zrobił wszystko co było do zrobienia by wspomóc swojego kandydata w jego kampanii. Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w prowadzone kampanie w imieniu swoim ale także w imieniu wszystkich kandydatów i członków Zarządu  dziękuję.

Tych, których obecna kampania nie przymusiła do żadnej aktywności polecam przemyśleć w jakim celu znaleźli się w szeregach Federacji dla Rzeczypospolitej.

Zostały godziny.

Wszyscy już aktywni i Ci którzy jeszcze nie spostrzegli, że prowadzimy nierówną walkę z dwoma największymi siłami w Polsce, macie jeszcze szanse. Udostępniajcie informacje i posty waszych kandydatów w mediach społecznościowych. Pokażmy wszystkim, ze jesteśmy siłą obok której nie da się przejść obojętnie.

Pokażmy, że jesteśmy federatami.

Wszystkim kandydatom życzę jak najlepszych wyników.

Krzysztof Drozdowski

Sekretarz generalny FdR