Leszek Weres przez ponad dwa lata był przykuty do łózka inwalidzkiego z tego powodu przestał prowadzić zajęcia, wykłady i ogólnopolskie szkoły. Obecnie podejmuje wyzwanie powrotu na scenę zawodową.

Dr Leszek Weres w czasie spotkań transformuje starożytną Astrologię i Kosmobiologię w holistyczną Kosmoekologię Kultury, a „horoskop” w „kosmogram”, o czym szerzej w kompendium „Mandala Życia” (pierwsze wydanie dwutomowe, następne już w jednym volumenie). Szumanowski koncept Dominanta Horoskopu rozwija w Algorytm Kosmogramu. Używa też nowego sformułowania „Niebiańska Partytura”. Przy okazji zajęć, wyjątkowo trafnie, teleradiestezyjnie i bezdotykowo określa psychofizyczną kondycję człowieka, tworząc jego „Holistyczną Partyturę Zdrowia”.
Nowatorski zbiór archetypów literackich Zodiaku w jungowskim duchu odnajdziecie w unikatowym „Homo Zodiacus”, do którego lektury gorąco zachęca.

Styczeń 2020 roku pierwsza weryfikacja osób pretendujących do uprawnień mistrzowskich.

Już 2 styczna zapraszam na moje pierwsze zajęcia które poprowadzę bliżej „nieba” bo w Pieninach (sala jaworczańskiej Piramidy Zdrowia). W tym czasie odbędzie się również pierwsza weryfikacja osób pretendujących do uprawnień trenerskich.

Program:
Algorytm Kosmogramu
Holistyczna Partytura Zdrowia

Termin: 02.01 do 06.01. 2020 r.
Koszt zajęć: 390 zł
Miejsce:
Gościniec „Amon” (sala wykładowa mieści się w jaworczańskiej Piramidzie Zdrowia)
ul.Biała Woda 51, Jaworki 34-460
http://jaworkiamon.pl/?cat=2

Zakwaterowanie cztery noclegi:
200 zł w pokoju czteroosobowym
250 zł w pokoju trzyosobowym
280 zł w pokoju dwuosobowym
Możliwość przyjazdu 1 stycznia – dopłata 50 zł. Pokoje jednoosobowe za dopłatą.
Kontakt: Tel: 514-121-175; leszekweres@wp.pl; http://leszekweres.pl