Mit „wojny z terroryzmem” – ostatni wywiad Aarona Russo

Plan stworzenia światowego rządu. Mit „wojny z terroryzmem” – ostatni wywiad Aarona Russo

Ostatni wywiad udzielony przez Aarona Russo w 2007 roku dziennikarzowi Alexowi Jonesowi.

Cel: utworzenie rządu światowego

– Miałem przyjaciela, Nicka Rockefellera, który jest członkiem rodziny Rockefellerów. Kiedy ubiegałem się o urząd gubernatora Nevady przyszedł do mnie, poznaliśmy się przez znajomego adwokata. Zostaliśmy przyjaciółmi, zaczęliśmy rozmawiać o różnych sprawach. I sporo się od niego dowiedziałem. Jedną z rzeczy o której rozmawialiśmy był ostateczny plan przedsiębiorstwa bankowego – tego co chcą osiągnąć. A celem przedsiębiorstwa bankowego, nie tylko FEDu, ale i prywatnych banków w Niemczech, Anglii, z całego świata – wszystkie te banki centralne współpracują ze sobą i wszystkie one są częścią Manifestu Komunistycznego. Centralna bankowość jest jednym z głównych założeń Manifestu Komunistycznego. Mówiliśmy o Ameryce jako kraju kapitalistycznym, a jednocześnie mamy bank centralny, który zajmuje się planowaniem wszystkiego za nas. A progresywny podatek dochodowy jest kolejnym założeniem Manifestu Komunistycznego. Więc obecnie osiągnęli dwa główne założenia Manifestu Komunistycznego i to dzięki wprowadzeniu FEDu.

Ostatecznym celem, jaki tym ludziom chodzi po głowach, jest utworzenie jednego rządu światowego kierowanego przez przemysł bankowy, przez bankierów.

– Robią to sekwencyjnie. Europejska waluta – euro i europejska konstytucja to jedna część. Teraz starają się to zrobić w Ameryce poprzez Unię Północnoamerykańską. I chcą utworzyć jedną walutę zwaną amero. Ostatecznym celem jest utworzenie jednego rządu światowego gdzie każdy będzie miał wszczepiony chip RFID. Wszystkie pieniądze mają być w tych chipach gotówka nie będzie istnieć. To wszystko wiem bezpośrednio od Rockefellera, powiedział, że właśnie to chcą osiągnąć.

– Kiedy więc w chipach będą pieniądze, oni będą mogli sobie wziąć z nich dowolną ilość. Jeżeli powiedzą, że jesteś im dłużny tyle i tyle pieniędzy za podatki, to po prostu potrącą je sobie cyfrowo z twojego chipa. I jeśli ktoś jest taką osobą jak ja lub ty i oprotestujesz to co oni robią to po prostu wyłączą ci chipa. Nie będziesz mógł kupić żywności, ani robić czegokolwiek innego, bo będzie totalna kontrola ludzi. (…)

 I staniesz się niewolnikiem, Staniesz się sługą tych ludzi. To jest właśnie ich cel. takie są ich intencje.

Mit „wojny z terroryzmem”

– To on [Nick Rockefeller – [przyp. red.] powiedział mi na 11 miesięcy przed wydarzeniami 9/11, że będzie miało miejsce pewne wydarzenie. Nigdy nie powiedział co to będzie, ale będzie wydarzenie po którym dokonamy inwazji na Afganistan, aby móc poprowadzić rurociąg Morzem Kaspijskim, zaatakujemy Irak, aby przejąć pola roponośne i utworzyć bazę na Środkowym Wschodzie i uczynić to wszystko częścią NWO, a także zajmiemy się Chavezem w
Wenezueli.

– Oczywiście później przydarzył się 9/11 i pamiętam jak mówił o tym jak będziemy oglądać żołnierzy przeszukujących jaskinie w Afganistanie, Pakistanie i innych miejscach i że będzie miała miejsce „wojna z terroryzmem”, gdzie nie ma prawdziwego wroga i że cała ta sprawa jest ogromną mistyfikacją ponieważ jest to sposób na to, aby rząd przejął
kontrolę nad obywatelami. (…) Mówił o „wojnie z terrorem” śmiejąc się…

Na pytanie Alexa Jonesa „Jak myślisz, dlaczego po 9/11 nic podobnego się nie przydarzyło?”, Aaron Russo odpowiedział:
– Uważasz, że mamy tutaj tak doskonałe zabezpieczenia, że ludzie którzy przeprowadzili 9/11 nie byliby w stanie porwać kolejnego samolotu? Daj spokój. To niedorzeczne. 9/11 został przeprowadzony przez ludzi z naszego własnego rządu i naszego systemu bankowego, aby wzmóc strach w obywatelach i aby podporządkować ich wszystkiemu co rząd chce zrobić.

– To było ich pierwsze kłamstwo. Następnym była wyprawa do Iraku celem pozbycia się Hussajna i jego broni masowej zagłady.
Alex Jones dopytywał: – I Nick Rockefeller, prawnik był twoim przyjacielem w tamtych latach i mówił ci, że będzie miało miejsce to duże wydarzenie po którym będzie „wojna z terroryzmem”, mająca trwać i trwać?
– Zgadza się. Niekończąca się wojna z terrorem, gdzie nie ma prawdziwego wroga i kiedy to nie można określić wygranego. (…) Ta cała „wojna z terrorem” jest oszustwem! Farsą! Strasznie trudno powiedzieć to na głos, gdyż ludzie są zastraszani, aby nie mogli o tym mówić. Jeśli to powiesz – potraktują cię jak świra. Ale prawda musi nastać, prawda musi się przedostać. Oto dlaczego udzielam tego wywiadu. (…)

https://www.youtube.com/watch?v=jxTEPQGIEXg&feature=emb_title