Trzeba być gnojem! Szumowski nie wierzy w maseczki ale zmusza Polaków do ich noszenia aby „podkręcić” PANIKĘ!

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski powiedział na czwartkowej konferencji prasowej, że obowiązek noszenia maseczek w miejscach publicznych zostanie zniesiony dopiero wówczas, kiedy pojawi się szczepionka na koronawirusa.Osobiście śmiał się z maseczek. teraz szykuje Naród na masowe, przymusowe szczepienia z firm Bila Gatesa.

Producenci szczepionek informowali, że może się to stać najwcześniej jesienią, a najpewniej za rok-półtora.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej zapytano ministra Szumowskiego, kiedy zostanie zniesiony obowiązek noszenia maseczek w przestrzeni publicznej.

– Jak będzie szczepionka – odpowiedział minister.

– Musimy nauczyć się żyć z epidemią przez długi czas – podkreślał minister zdrowia Łukasz Szumowski. – Musimy cały czas maksymalnie się izolować – zaznaczył. – Nie wrócimy do czasów sprzed epidemii, póki nie będziemy mieli szczepionki – mówił Szumowski.

Minister dodał, że jego zdaniem walka z pandemią koronawirusa potrwa jeszcze rok, a może półtora, a nawet dwa lata.

Również eksperci medyczni wielokrotnie w zagranicznych mediach podkreślali, że produkcja szczepionki może potrwać nawet rok – półtora. Ostatnio brytyjski dziennik „The Times” podał, że naukowcy z Oxfordu zakładają optymistycznie, że szczepionkę może się udać wytworzyć do września. Jest na to 80 procent szans. Jednak szczepionka zanim trafi do użytku, musi jeszcze zostać poddana wielorakim testom.