Edyta Górniak: Nie wyrażam zgody na przymusowe zaszczepienie mnie lub mojego Syna przeciwko Covid-19

„Szanowni Państwo, Kochani Rodacy
Podstawowym, obowiązującym we Wszechświecie prawem poza grawitacją, jest Miłość. Miłość, czyli Życie. Życie – czyli witalność, piękno, szczęście, rozwój, równowaga, oddanie, delikatność i szacunek wobec drugiego Człowieka.
A także rozwaga, balans i sprawiedliwość. Wzajemne wsparcie, wiara i zaufanie. Zaufanie – czyli poczucie bezpieczeństwa. I dziś, bardziej niż kiedykolwiek dotąd, zasługuje na to i potrzebuje tego – każdy z Nas.
Wszystko, co jest przeciwieństwem Miłości, w szczególności agresja, kłamstwo, strach, destrukcja czy przymus – nie ma uzasadnienia w istocie życia na Ziemi.
Żaden Człowiek, powtarzam – żaden Człowiek nie ma prawa Boskiego.
Nie ma wiec prawa forsować, ani odbierać poczucia godności i pięknej wartości człowieczeństwa.
Nie ma także prawa ograniczać Jego rozwoju, czy dezaktywować jego potencjału. Nie ma bowiem prawa odebrać wolnej Jego woli, nadanej przez Najświętszą Energię Wszelkiego Stworzenia, czyli BOGA.
Kierujmy wszystkie idee Miłością – nie chciwością. Nie kłamstwem. Nie agresją wobec istoty ludzkiej. Nie matematyką! głodem kontroli i decyzyjności za inne istoty Ludzkie.
Jestem bardzo dumna, że w Naszym pięknym kraju jest aż tylu świadomych, inteligentnych, mądrych, dobrych, pracowitych i wrażliwych ludzi.
Ufam, że będzie Nas coraz więcej. Żyjmy jak najmądrzej i bezpiecznie, w spełnieniu i zdrowiu. Bądźmy przykładem i odwagą także dla zastraszonych.
Z Poważaniem i z Miłością –
Nie wyrażam zgody na przymusowe zaszczepienie mnie lub mojego Syna przeciwko Covid-19.
Edyta Górniak”