IZOPROPANOL, zabójcza substancja wywołuje bóle głowy i wymioty: Czym trują nasze dzieci podczas lekcji?

Po wczorajszym rozpoczęciu roku szkolnego moja córka wróciła skarżąc się na ból głowy i problem z wzięciem głębokiego oddechu, musiała siedzieć parę godzin na świeżym powietrzu żeby to minęło.
Szybko skojarzyłam, że musi mieć to związek z dezynfekcją jaką im zgotowali! Dziś w szkole dowiedziałam się, że to IZOPROPANOL, w którego składzie najwięcej jest PROPANOLU!!! Jeszcze niedawno w 2004 roku była to substancja bardzo szkodliwa dla ludzi, a teraz dosłownie polewa się nią dzieci na wejściu do szkoły i po każdej przerwie!
Wyobrażacie sobie jakie stężenie tego jest w powietrzu w budynku szkolnym??? Nauczyciele, dyrekcja rozkładają ręce zasłaniając się wytycznymi od ministerstwa, pomimo, iż doskonale wiedzą, że odpowiedzialność będzie spoczywać, spoczywa! na nich! Powierzamy życia naszych dzieci w ich ręce! Co dalej? Dzieci zaczną chorować, testy i oczywista diagnoza Covid! Rodzice, gdzie zdrowy rozsądek, nauczyciele, gdzie sumienie??????!!!!! Jednostki niczego nie wskórają, potrzeba nam zjednoczenia!