„Robią w gacie”. Skiba o rządzących na FB- Albo będziemy mieli tu normalną, wolną Polskę, albo Katotaliban

28.01.2019 Warszawa Na planie programu Dzien Dobry TVN fot. Tomasz Urbanek/DDTVN/East News N/Z Krzysztof Skiba

Czekałem na to kiedy wreszcie zbuntują się młodzi ludzie? Kiedy powiedzą tym tłustym, zakłamanym pawianom u władzy „dość”?

Gdy patrzę na te tłumy, które wbrew zakazom (obowiązuje zakaz zgromadzeń – wszystkie demonstracje są nielegalne) rozlewają się w tysiącach pod biurami PiS, to serce rośnie.

I chcę zaznaczyć, że bardzo podoba mi się wulgarny charakter tych protestów. Dopóki jest wulgarny, dopóty jest autentyczny. Dopóki krzyczycie „WYPIERDALAĆ” dopóty żadna stara Budka wam się nie przyklei do akcji, żadna śliska Schetyna nie wlezie na trybunę.

Przegięli. Myśleli, że w pandemii przestraszą Polaków. Że już mogą załatwić te swoje zaległe interesy z obrońcami pedofilii w sutannach. Że tematem aborcji przykryją swoje afery z nie działającymi respiratorami, lipnymi testami i maseczkami bez atestu. Że kilka feministek pokrzyczy pod siedzibą kucharki Przyłębskiej i się skończy.

A TERAZ ZACZELI SIĘ BAĆ. Jarka wywieźli helikopterem z Warszawy. Duda udaje, że ma koronawirusa. Mateusz apeluje o jedność w obliczu pandemii. Strach widać też w nienawistnych komentarzach. Poseł PiS z Gniezna nazwał protestujące kobiety „małpami”. Publicysta TVP, znany dżentelmen Rafał Ziemkiewicz wyzywa protestujących od „młodych kurewek”. Takie nerwowe ruchy świadczą o tym, że robią w gacie.

Kłamią jak zawsze i jak Łukaszenka wezmą na przeczekanie. Wczorajsze Wiadomości TVP nie informowały w ogóle o protestach. Wszystkie materiały były o tym jak pięknie buduje się szpital na Narodowym i jak dzielnie młodzież oraz władza pomaga seniorom. W ostatniej migawce pokazano, że jacyś oszaleli, lewicowi chuligani weszli na msze i atakują Kościoły, a błyskawica – symbol protestów ma charakter faszystowski.

A WY NIE MOŻECIE TERAZ odpuścić. Bo będzie jeszcze gorzej. Na grzebaniu w majtkach i waszych brzuchach się nie skończy. Zobaczcie tylko co za potwór został ministrem edukacji. W kolejce czeka ZAKAZ ROZWODÓW i CENZURA INTERNETU. To nie są bajki. Oni chcą to zrobić i zrobią. Albo będziemy mieli tu normalną, wolną Polskę, albo Katotaliban.