OBUDŹ SIĘ: Zezwala się na przymuszanie przy pomocy wojska i policji do procedur medycznych, oraz zmusza się ludzi do wykonywania fałszywych testów PCR

Ja też jestem wkurwiona, wkurwia mnie obecna sytuacja w kraju i na świecie.
Wkurwia mnie nieustanne sianie strachu i propagandy.
Wkurwia mnie noszenie maseczek, które gówno dają. Wystarczy spojrzeć na strój wirusologa żeby zrozumieć, że to co każe nam się nosić to pic na wodę a nie ochrona!
Za to wpaja się nam jakieś złudne poczucie bezpieczeństwa siebie i innych. Zachowaj dystans, zostań w domu, nie odwiedzaj bliskich, nie dotykaj się nawzajem, nie ziewaj, nie kichaj, nie kaszl, nie oddychaj.
Do jakiego społeczeństwa chcecie tym doprowadzić, do jakich skrajnych postaw? Do jakich problemów psychicznych w i tak już pooranym społeczeństwie, topiącym się w depresji, kompleksach i samotności?
Gdyby naprawdę komukolwiek z rządzących zależało na naszym zdrowiu to poprawiali by naszą odporność właśnie poprzez głębokie i świadome oddychanie, przebywanie na łonie natury, hartowanie ciała, ćwiczenia fizyczne i zdrową nieprzetworzoną żywność!
A do czego wykorzystywane są gorące tematy takie jak LGBT czy ustawa antyaborcyjna? Czy dla dobra tych ludzi?
NIE!!! To tak naprawdę zasłona dymna wywołana aby zakryć totalne odebranie naszej wolności i jeszcze bardziej skłócić społeczeństwo!
W tym czasie przepychane zostają ustawy, które wprowadzają obowiązek szczepień wszystkich bez wyjątku, eksperymentalnymi szczepionkami, do tego dochodzi ustawowy brak odpowiedzialności lekarzy i urzędników za błędy medyczne i ofiary na ich skutek!!!
Ponad to zezwala się na przymuszanie przy pomocy wojska i policji do procedur medycznych oraz zmusza się ludzi do wykonywania fałszywych testów PCR na obecność COVID 19. Bazując na ich wynikach posyła się ludzi na kwarantannę, wymyśla się bzdury o bezobjawowej chorobie…
W rezultacie zostaje nam odebrana Wolność, swoboda i podstawowe prawa człowieka. Rujnuje się gospodarkę, żongluje się zamykaniem tych czy innych gałęzi przemysłu, usług i handlu. Władza staje się skorumpowana i na usługach pozarządowych organizacji, korporacji i systemów finansowych (a raczej kolosalnych zadłużeń).
Wchodzi coraz większa kontrola i inwigilacja, nie nie tylko ludzi, ale także zwierząt i roślin, a nawet manipulacja pogodą!!! Czego zdajemy się nie zauważać w przemysłowej hodowli i rolnictwie, w zalewaniu pól chemikaliami czy chemtrails. Na potęgę wycinane są lasy (tak oczywiście sadzimy młodniki, bo po co nam stare wielkie drzewa) Skrupulatnie wyniszczana jest jakakolwiek dzikość, wolność życia bez nieustannej kontroli, tylko klatkowanie i czipowanie. W ostatnim dziesięcioleciu wyginęło więcej gatunków zwierząt niż w ostatnich stu latach. Ale czy to kogoś obchodzi dopóki ma wypchaną lodówkę?
Nadszedł już czas by zrobić z tym porządek, i nie nie będzie już powrotu do normalności. Nie, nie będzie już tamtego świata, ponieważ tamten świat ginie codziennie na naszych oczach. I każdy wie, że nie może być już tak, jak było do tej pory.
Więc OBUDŹ SIĘ‼️
Przywołaj podstawowe wartości, kóre naprawdę chcesz wyznawać, ustaw sobie nowe priorytety, ponieważ już nie ma czasu na fałsz i kolejne iluzje.
I w końcu przysiądź by naprawdę odpowiedzieć sobie na pytanie KIM JESTEM? SKĄD POCHODZĘ, DOKĄD ZMIERZAM?
Zastanów się poważnie nad tym i wejdź w swoją głębię by znaleźć odpowiedź.
Czy naprawdę jesteś tylko ciałem? człowieczkiem trwożącym się przed śmiercią? marionetką w rękach demonicznej władzy? Karierowiczem zakutym we własne oczekiwania i ambicje? Czarną owcą w rodzinie?
KIM JESTEŚ NAPRAWDĘ?
Po co tutaj jesteś? Czy potrafisz odróżnić DOBRO od zła?
To jest czas kiedy każdy będzie musiał zadać sobie te pytania i podążać za swoją wewnętrzną prawdą!
Tyle ode mnie ❤
AHO!
Izabela Ołdak