Polska lokalna: Czy w Szczawnicy skopiują patent Jarosława Kaczyńskiego?

Piotr Gliński miał trudny start w polityce: Jarosław Kaczyński wysłał go na z góry przegraną misję tworzenia technicznego rządu, do tego zrobił z niego człowieka-mema emitując jego przemówienie z tabletu. Teraz Gliński jest pierwszym wicepremierem w rządzie PiS i ministrem kultury, któremu podlegają media publiczne.

Józef Ciesielka były radny ze Szczawnicy otrzymuje sugestie aby skopiować wariant Kaczyńskiego.

List Czytelnika:
Brawo panie Józku za ten pomysł z parlamentem, odwet na samorządowcach jest niezbędny, niech z powodu głupoty doprowadzą do upadku i kompromitacji osób, które ewidentnie ich wspierają i ryzykują tuszując ich nadużycia. Mam tu na myśli prokuratorów, sędziów, dyrektorów sądów i cały parasol polityczny. To nie Niezgoda poniesie odpowiedzialność w pierwszej kolejności zapłacą ci co pomagali tuszować przekręty.  Buta oficjeli  doprowadzi do upadku jeszcze nie jedno urzędnicze życie.

Proponuję, aby Ciesielka zastosował patent premiera Kaczyńskiego, który puścił z sejmowej mównicy przemówienie Piotra Glińskiego nagrane na tablecie!

Podejrzewam, że nie posiadacie wiedzy, że protegowana posła Edwarda Siarki kontroluje zakopiański wymiar sprawiedliwości. Polecam się temu przyjrzeć i uderzyć z tym, gdzie trzeba.