Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej Piotra Ikonowicza pomoże sygnaliście dostać się do Sejmu

Jak poinformował nas Adam Cabała, który prowadzi filię Kancelarii w Mordarce — podjęliśmy adekwatne działania, aby Józef Ciesielka mógł bezpiecznie dostać się do Sejmu i tam wygłosić swój referat na temat korupcji w naszych powiatach.

Nie będę zdradzał szczegółów, ale w bezpieczny sposób przewieziemy w przystosowanym do tego typu akcji samochodzie szczawnickiego sygnalistę do parlamentu.

Józef Ciesielka stawia zarzuty śledczym: W związku z licznymi wątpliwościami dot. dwóch ww. inwestycji w Szczawnicy, jako były radny, opozycjonista i sygnalista złożyłem doniesienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.
Prokurator Łukasz Ostrowski z Prokuratury z Rejonowej w Nowym Targu wydał Postanowienie o Umorzeniu Śledztwa. S.S.R. Sławomir Biskup postanowił zaskarżone przez ze mnie postanowienie utrzymać w mocy. Totalna kompromitacja organów ścigania wystarczy przeczytać wywiad autoryzowany z Zenonem Kasprzakiem, aby wysnuć wnioski, że panowie majaczą w swych pismach i Postanowieniach procesowych.