„Solidarni z Wuhan” – koncert z przesłaniem

Warszawska Izba Gospodarcza reagując na sygnały środowisk gospodarczych, także partnerów zagranicznych, zorganizowała akcję pomocy „Solidarni z Wuhan”. Symbolicznym muzycznym finałem był koncert charytatywny w Filharmonii Narodowej w Warszawie, w czwartek 27 lutego 2020 roku.

Przesłanie koncertu: w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. Obecnie na pierwszej linii frontu są miliony zagrożonych w Chinach. Apelujemy: nie bądźmy obojętni, nie mijajmy problemu tylko dlatego, że zaistniał osiem tysięcy kilometrów od nas. Wirus nie uznaje granic. Atakuje globalnie.
Pamiętamy i pomagamy

Jako przedsiębiorcy i mieszkańcy Warszawy pamiętamy o pomocy przekazywanej nam w czasach trudniejszych niż ostatnie trzydzieści lat rozwoju polskiej gospodarki. Nie zapominamy o znaczeniu pomocy płynącej z serca. Tym razem pomóżmy my. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na zakup materiałów higienicznych na potrzeby personelu medycznego pracującego w polowych szpitalach w Wuhan. Wymiar akcji „Solidarni z Wuhan” jest ważny, ale liczy się solidarność GESTU.

„Solidarni z Wuhan” – koncert z przesłaniem
Dziękujemy za wsparcie

Dziękujemy za tolerancję i szczodrość. Dziękujemy za wsparcie środowisk gospodarczych, klubów, izb, organizacji przedsiębiorców. Dziękujemy za liczną OBECNOŚĆ. Sala Filharmonii Narodowej w Warszawie podczas koncertu charytatywnego „Solidarni w Wuhan” była pełna. Więcej – zabrakło biletów dla wszystkich chętnych. Ta reakcja świadczy o zrozumieniu, co oznacza SOLIDARNY. Na Warszawę, warszawiaków w trudnych chwilach zawsze można liczyć!

Warszawska Izba Gospodarcza