Zaawansowane warsztaty Uzdrawiania w tradycji hawajskiej

Huna wywodzi się z wierzeń religijnych, korzeniami sięga hawajskiego szamanizmu, jest zarówno filozofią, jak i psychologią. Według jej wyznawców, w świecie nie ma żadnych ograniczeń. Te, które są, to wytwory naszego własnego umysłu, to on tworzy rzeczywistość, w której żyjemy. Używając Huny możemy zmienić wszystko i nie istnieją tu żadne granice. Stąd może ona mieć praktyczne zastosowanie w każdej dziedzinie życia i być bardzo pomocna współczesnemu człowiekowi. Stosując zasady Huny, można poprawić kondycję prowadzonej firmy, stan zdrowia czy też stan rodzinnych finansów. W tym znaczeniu Huna obejmuje dziś to co określa się jako prosperity, czy głębiej rozumiany dobrostan życia.

Według wierzeń hawajskich zdrowie to stan pokoju i harmonii w nas, zaś choroba to stan przeciwny – nierównowagi, konfliktu i ciągłego napięcia. Akademickie, zachodnie podejście do zdrowia traktuje każdą chorobę jako odrębną, wąską jednostkę – zespół objawów, często o nieznanych przyczynach ich powstania. Natomiast podejście szamańskie, którym posługuje się Huna wywodzące się z siedmiu zasad jest nadzwyczaj proste. Praktycznie każdą chorobę uważa się za powstałą na skutek stresu i umiejscowioną tam, gdzie ten stres się skupił. Samo uzdrawianie polega na wywołaniu w tym miejscu przepływu energii – czyli inaczej mówiąc uwolnieniu napięcia spowodowanego tym stresem. Wirusy z punktu widzenia Huny są rezultatem stresu, a nie przyczyną choroby, podobnie bakterie nie powodują choroby, a jedynie wykorzystują tworzący się stan, w którym osłabiona została odporność. Aby podjąć się uzdrawiania należy dotrzeć do źródła stresu, a ich może być kilka – opór fizyczny, emocjonalny, umysłowy, czy duchowy i wtedy zastosować odpowiednie terapie. Mogą to być m.in. podejścia materialne, energetyczne, mentalne. Rozwinięcie tych metod i technik można znaleźć w pracach doktora psychologii i zarazem hawajskiego uzdrowiciela Serge‘a Kahili Kinga, który od wielu lat uczy ludzi na całym świecie jak używać technik szamańskich do uzdrawiania, pomagając im odkrywać własną moc twórczą.

Noho ka mana i keia manawa

Moc jest tu i teraz

HUNA I i II- Szamańskie uzdrawianie i praca z intencją. Zaawansowane warsztaty

W programie:
Podstawowe zasady Huny:
-7 zasad Huny
-3 Poziomy Jazni
-Praca w „Świętej Przestrzeni”.
-Kalana Hula-rytuał równoważenia energii
-Modlitwa Huny-pełen rytuał i pieśń.
-Wzmacnianie połączenia z Wyższym Ja,
-Oczyszczanie podświadomości,
-Szamański Model Świata i Podróże do Szamańskich Światów-spotkania ze zwierzętami mocy,
-Zwierzęta mocy jako przewodnicy i pomocnicy,
-Uzdrawiające Pieśni Hawajskie
-Uzdrawianie z pomocą Hawajskich Bogiń-medytacje z Boginiami:
-Otwieranie Trzeciego Oka,
-Oczyszczanie przeszkód i blokad,
-Manifestacja marzeń,
-Otwieranie się na miłość i obfitość,
-Manifestacja intencji i podróże szamańskie,
-Podróże do Trzech Światów i Szamańskich Bogiń w celu manifestacji intencji,
-Wchodzenie w Piąty Wymiar
-Otwieranie Gwiezdnego Portalu-Uzdrawiająca Energia Plejad
-Masaż Kahi Loa,
-Wróżenie z kamieni.
-Szamańska praca ze snami.

Prowadzący: dr Mateusz Wiszniewski, nauczyciel Hawajskiej pracy z ciałem, arteterapeuta, Zen Coach. Przez 10 lat uczył się hawajskiej pracy z ciałem Kinomana od Susan Floyd, brał udział w warsztatach hawajskiego szamana Serge Kahili Kinga, hawajskiej szamański Laury Kealohy Yardley-3 warsztaty Haumana oraz Mistrza NLP, uzdrowiciela i szamana Martyna Caruthersa-Huna 5-y stopień. Był dwukrotnie na Hawajach. Jest autorem książek: Potęga Wizualizacji-3 wydania, Huna w Samouzdrawianiu i autoterapii, Samouzdrawianie i praca ze snami, Zrelaksuj się i żyj twórczo, Uzdrawiający taniec, Taniec jako terapia.

Inwestycja 880PLN-ilość miejsc ograniczona. Zakwaterowanie: Gościniec Amon
ul.Biała Woda 51, Jaworki 34-460. Tel. 514-121-175