Metody przetwarzania wysokowibracyjnych dziko rosnących ziół

Zielarnia Pienińska. Zielarnia Pienińska jako nieliczna na polskim rynku służy pomocą osobą, które chcą podnieść naturalną odporność swojego organizmu poprzez spożywanie w naturze dziko rosnących, wysoko wibracyjnych ziół.

Dziko rosnące zioła mają wyższy potencjał leczniczy, dają bardziej zrównoważoną energię. Pomagają w detoksykacji organizmu a zawarte w nich minerały oraz witaminy pomagają ciału wrócić do zdrowia. W Pieniny wędrowano po przygodę, wrażenia turystyczne, zdrowie, ale przede wszystkim po zioła. Szkolenie z zielarstwa i fitoterapii otworzy przed uczestnikiem tajniki zastosowania ziół oraz ich właściwości.

Profesjonalny Kurs Praktycznego Zielarstwa i Fitoterapii.

Uczestnicy kursu dowiedzą się jak bezpiecznie stosować zioła i preparaty lekarskie, samodzielnie dokonywać wyboru roślin, ziół i kwiatów oraz ich zastosowania w celach zdrowotnych, kosmetycznych i leczniczych. Ponadto poszerzą wiedzę w tematyce roślin, ziół i kwiatów, a także pozyskają praktyczną wiedzę z zakresu zielarstwa.

Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończonym kursie. Dzięki szkoleniu poznasz zasady fitoterapii w tym tradycje słowiańskiego zielarstwa. Uczestnicy podczas szkolenia pod okiem prowadzących mają okazję m.in. zrobić fermentowaną herbatę, ukręcić gojąca maść żywiczną czy immunostymulujące czekoladki – a wszystko to z wyłącznie naturalnych składników.

Kontakt: zielarniapieninska@wp.pl

Kontakt: zielarniapieninska@wp.pl