Keanu Reeves: Nadszedł czas, aby odzyskać naszą nieskończoną moc i otworzyć drzwi naszego psychicznego więzienia

„Ludzie wkrótce uwolnią się z matrycy”.
Trwa wojna, która ukształtuje przyszłość ludzkiej egzystencji, a świat, który pozostawiamy naszym dzieciom, milcząco optymistycznie patrzy w przyszłość, ponieważ ludzkość wykazuje oznaki łamania matrycy.
 
Ludzkość została zredukowana do niewoli przez tysiące lat, byliśmy przetrzymywani w mentalnym więzieniu przez ciemne elity i tajne stowarzyszenia, które robiły wszystko, aby nas uciskać i uniemożliwiać nam osiągnięcie naszego potencjału.
 
Matryca świata rzeczywistego zaczyna pękać. Ludzkość wykazuje oznaki uwolnienia matrycy. Cóż za czas na życie! Ekscytujące czasy, w których żyjemy. Duża część populacji została przebudzona.
 
Najważniejsze jest to, że trwa wojna między naszymi najwyższymi panami a tymi, którzy chcą nas uwolnić.
Czym jest macierz? Matryca to holograficzny wszechświat projektowany na nas przez tych, którzy chcą nas kontrolować.
 
Ludzkość była w ten sposób represjonowana i kontrolowana przez milenialsów. Myślimy, że to prawda, ale w rzeczywistości to tylko film odtwarzany w zbiorowej świadomości, który przedstawia się jako „rzeczywistość”.
To jest duchowa zmiana, która musi nastąpić.
 
Ludzie mają dość bezużytecznych wojen, totalitarnego przywództwa i autorytarnej kontroli. Ludzie budzą się z tym, co jest naprawdę ważne w życiu.
Nadszedł czas, aby odzyskać naszą nieskończoną moc i otworzyć drzwi naszego psychicznego więzienia. Nie jest to łatwe, ale czas iść w świetle wolności”
Keanu Reeves
Więcej na : http://przebudzeni.com.pl/
przebudzeni-logo