Rząd Światowy: Założyciel i prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab wezwał rządy do utworzenia rządu światowego

Schwab wezwał rządy do utworzenia rządu światowego

Nadszedł czas, aby rządy światowe zjednoczyły się w jedno i rozwiązały globalne problemy, takie jak zmiany klimatu, handel i zakłócenia gospodarcze, bez przeszkód i opóźnień – ogłosił w środę (30.03.2022 r.) założyciel i prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab.

Czy to nie zdumiewające, że co chwile przedstawiciele Nowego Porządku Świata opowiadają nam o Wielkim Resecie, Czwartej Rewolucji Przemysłowej, wzywając do utworzenia jawnego rządu światowego (ten niejawny już de facto istnieje – przypis GA)? Klaus Schwab nie tylko wzywa do wprowadzenia Nowego Porządku Świata, ale w zasadzie błaga światowych przywódców, aby zrobili to TERAZ.

Niewybieralny w żadnych demokratycznych wyborach, globalista Klaus Schwab, wygłosił swoje żądanie podczas przemówienia inauguracyjnego Światowego Szczytu Rządowego (WGS2022) w Dubaju, mówiąc, że świat można poprawić tylko poprzez większą współpracę rządową na większej liczbie szczebli. Schwab, który wezwał decydentów do Wielkiego Resetu podczas „pandemii” koronawirusa, powiedział, że nadeszła „czwarta rewolucja przemysłowa” i trwają zmiany.

„Wpływ czwartej rewolucji przemysłowej przyspiesza globalne zmiany w znacznie bardziej kompleksowy i szybszy sposób niż poprzednie rewolucje przemysłowe. Pomimo wszystkich wyzwań musimy utrzymać odpowiedzialność, jaką mamy wobec następnego pokolenia poprzez współpracę na poziomie krajowym i globalnym. Nasza przyszłość jest ze sobą nierozerwalnie związana, a to wymaga wspólnych reakcji. Świat musi przezwyciężyć nie tylko szkody wyrządzone naszym gospodarkom i naszym społeczeństwom przez COVID-19, ale także musi stawić czoła reperkusjom niebezpiecznego starcia między głównymi globalnymi mocarstwami” – uważa Klaus Schwab.

Dlaczego rządy muszą działać teraz? Co jest grane? Otóż nasz Schwab jest przekonany, że nadchodzą zmiany systemowe i strukturalne w łańcuchach dostaw żywności, energii i ogólnie w szeroko pojętych strukturach globalnych. Niesamowite, skąd on już dziś takie rzeczy wie? Wygląda to tak, jakby tzw. „pandemia COVID-19” była pierwszym etapem do „globalnego resetu” a obecna wojna na Ukrainie to już etap drugi.

Czyli wniosek z tego taki – pandemia jest ściśle powiązana z wojną na Ukrainie. Pandemia była katalizatorem dla przyspieszenia hegemonicznej wojny między Stanami Zjednoczonymi a Chinami, gdzie Rosja, wbrew pozorom, jest tylko pionkiem, ale za to pionkiem mogącym poczynić ogromie destrukcyjne zmiany na świecie a szczególnie w Europie.

Schwab pochwalił również Światowy Szczyt Rządowy jako miejsce, w którym rządy mogą „wyjść poza zarządzanie kryzysowe”, dodając: „w czasach kryzysu rola rządów jest ważniejsza i bardziej istotna niż kiedykolwiek”. Odnosząc się do „wiecznego kryzysu kreowanego przez globalistów”, czyli zmian klimatycznych, lider WEF powiedział, że globalnie powiązane ze sobą wyzwania wymagają globalnych, opartych na współpracy reakcji na poziomie ponadnarodowym.

Zatem ONZ to już za mało i teraz jedynym ratunkiem dla ludzkości i planety jest powołanie do istnienia oficjalnego rządu światowego. Schwab dodał, że Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) nigdy nie wstydziło się przewidywać własnej wizjonerskiej roli w zmieniającym się świecie (ojej, cóż za skromność – przypis GA). Warto przypomnieć, że Schwab napisał w czerwcu 2020 r. książkę celebrującą pandemię koronawirusa nie jako kryzys, ale szansę na „nową normalność”. W książce: „Covid-19: Wielki Reset” napisał: „W chwili pisania tego tekstu pandemia nadal pogarsza się na całym świecie. Wielu z nas zastanawia się, kiedy wszystko wróci do normy. Krótka odpowiedź brzmi: nigdy. Nic nigdy nie powróci do zepsutego poczucia normalności, które panowało przed kryzysem, ponieważ pandemia koronawirusa stanowi fundamentalny punkt zwrotny na naszej globalnej trajektorii”.

Z pewnością nic dobrego z tego nie wyniknie, dlatego tak ważne jest szerzenie prawdy i budzenie każdego, kogo tylko można przebudzić.

Za: wolnemedia.net

Źródło: Globalne-Archiwum.pl