Konferencja: Czego Ci lekarz nie powie – „NANOWODA” NISZCZY KOMÓRKI RAKOWE

Tłumy na spotkaniu z Hubertem Czerniakiem. Czerniak jest lekarzem chorób wewnętrznych z ponad 25 letnim stażem oraz dyplomowanym naturopatą. Łączy medycynę akademicką z medycyną komplementarną dzięki temu uzyskuje efekty terapeutyczne w chorobach uznawanych dotąd za nieuleczalne.

Na konferencji: „Czego Ci lekarz nie powie” Czerniak promował wodę, która niszczy skutecznie komórki rakowe. Cena jak za wodę, niebagatelna 250 zł za 5 litrów.

Polak potrafi:
Na konferencji w kuluarach z ciekawą kontrpropozycją wyszła Sylwia Zalewska niezależna ekspertka, która jest za tym, aby uczyć ludzi, jak sami mogą domowym sposobem wytwarzać wodę plazmowaną. Metoda niezwykle prosta zakup niezbędnych akcesoriów to wkład około 30 z jednorazowo oraz kilkugodzinne szkolenie na warsztatach. Urobek dzienny z tak niewielkiej inwestycji to aż 3 litry wody dziennie.

Na stronie producenta czytamy, że:NANOWODA” NISZCZY KOMÓRKI RAKOWE? JEŚLI TAK, TO CZY MOŻNA JĄ STOSOWAĆ W LECZENIU NOWOTWORÓW?

Badania wpływu wody obrabianej plazmą na liniach komórkowych komórek rakowych i zdrowych, prowadzone w niezależnych Polskich jednostkach naukowych pokazały szybszą apoptozę (naturalny proces zaprogramowanej śmierci komórki w organizmie wielokomórkowym) komórek nowotworowych. Badania są zebrane w raporcie. (LINK). Fakt ten został udokumentowany poprzez zgłoszenie patentowe. Nie polecamy tego sposobu leczenia ludziom chorym – ze względu na jeszcze długą drogę badawczą oraz próby znalezienia partnera biznesowego w celu wejścia w badania kliniczne. Wieloletnie badania, które wykonaliśmy pokazują, że:

– W większości komórki nowotworowe to komórki cechujące się zaburzonym stężeniem wody, które akumulują jako pierwsze substancje odżywcze. Zaburzenie powoduje to, że nasza woda po obróbce plazmą jest lepiej wchłaniana, powoduje to ich uszkodzenie poprzez rozerwanie błon komórkowych i rozpad komórki. Komórki zdrowe bez problemu radzą sobie z wydaleniem takiej wody, która działa na nie w sposób oczyszczający.

– Innym mechanizmem uszkodzenia komórek nowotworowych może być działanie tlenu singletowego odpowiednio zamkniętego w hydrat, którego nie jest w stanie zaabsorbować chora komórka. Zmiana struktury która następuje w „Wodzie Nantes” powoduje jednocześnie przejście tlenu postaci trypletowej do postaci singletowej, a taka postać tlenu zaburza procesy metaboliczne w komórkach nowotworowych.

Źródło: https://www.nantespharma.pl