Warsztat dieta wysokowibracyjna: W oparciu o nauki klasycznej medycyny chińskiej, ajurwedy i medycyny ameryki południowej.

15. 10 – 17.10. 2021 r. Warsztat  Poszerza wiedzę z zakresu zachodniej dietetyki oraz medycyny chińskiej, ziołolecznictwa i superfoods. Interesuje nas natura, energia, witalność, zdrowie i życie!

TEMATY PRZEWODNIE WARSZTATU:

Dieta wysokowibracyjna w świetle dietetyki zachodniej i medycyny naturalnej| Podstawy dietetyki energetycznej w oparciu o nauki klasycznej medycyny chińskiej, ajurwedy i medycyny ameryki południowej | Podstawy diagnostyki| Superfoods | Zioła kulinarne| Dziko rosnące rośliny jadalne| Gotowanie wg 5 przemian | Krąg zdrowia | Relaksacja w kojącej naturze | Poranna Nada Joga (joga wibracji) dla chętnych
Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia warsztatu!
ORGANIZACJA:
> Instytut Dietetyki i Profilaktyki Zdrowia Shi Liao
> Fundacja – Zielarnia Pienińska
indeksPROWADZĄCA:
Katarzyna Weronika Fizia – mgr dietetyki, dietetyk TCM, terapeuta CCM (klasycznej medycyny chińskiej), nauczycielka jogi. Pasjonatka kulinarna, weganka, zakochana w wolnowarze i zupach mocy. Każdą wolną chwilę spędza w naturze i kuchni, uprawia ogród permakulturowy i zioła. Dziko rosnące rośliny jadalne zagościły w jej menu już na stałe odkąd zamieszkała w dawnej leśniczówce. Dziko rosnącymi roślinami jadalnymi i ziołami zajmuje się wplatając temat w naukę prowadzenia kuchni wysokowibracyjnej. Uczy gotować z zastosowaniem nauk energetycznej kuchni m.in. 5 przemian w zgodzie z cyklem natury.
Specjalista z zakresu dietetyki chińskiej, masażu Gua Sha, moksy i ziół kulinarnych. Kontynuuje rozwój naukowy na studiach doktoranckich. Terapią żywieniową oraz psychodietetyką zajmuje się zawodowo od ponad 10 lat.
Praktykuje Ping Shen, Heartfulness, Nada jogę (jogę wibracji) oraz kundalini. W 2021 roku otrzymała duchowe imię Sundri Rama Kaur i otwarła swoją przestrzeń Sundri Joga – Źródło w Tobie.

-Każdy produkt ma właściwości terapeutyczne. Poznając jego naturę, smak, termikę i działanie jesteśmy w stanie skomponować dietę pasującą do indywidualnej strategii terapeutycznej. Tworzymy swego rodzaju informację – kod – wsparcie, zmienia to przebieg energii i przywraca harmonię. Na wykładach będziemy zgłębiać tajniki tych zagadnień.

Łączymy nauki lokalne medycyny naturalnej i ludowej z pradawną nauką kultur wschodnich. Medycyna naturalna ma wiele źródeł, ale wszystkie wypływają z Matki Natury. Z pasji do dzikiej kuchni, roślin lasu oraz ziół z łąk, a także do filozofii wschodniej powstał warsztat – który pomaga wdrożyć do swojej diety odpowiednie wysokowibracyjne dodatki oraz kompozycje. Poszerza on wiedzę z zakresu zachodniej dietetyki oraz medycyny chińskiej, ziołolecznictwa i superfoods. Interesuje nas natura, energia, witalność, zdrowie i życie!

Gościniec AMON oraz założyciele Fundacji i Zielarni Pienińsikiej tworzą unikalną, rodzinną i niesamowicie ciekawą atmosferę zajęć! Przyroda pienińska sprawia, że przenosimy się w rejony emanujące wysoką wibracją i żywą naturą. Możemy skorzystać z wyjątkowej atmosfery warsztatów. Sama prowadząc warsztat zielarski na ostatnim zjeździe totalnie zakochałam się w okolicy  –Katarzyna Weronika Fizia

ORIENTACYJNY PLAN WARSZTATÓW:
zajęcia odbywają się na terenie Gościńca AMON oraz jeśli pogoda dopisze częściowo w pięknym rezerwacie przyrody.
PIĄTEK: 15 październik
19:00-20:30 – Krąg zdrowia przy kubku ceremonialnego kakao z dodatkiem ziół i przypraw – wieczór zapoznawczy
SOBOTA: 16 październik
6:45-7:45 – Nada Joga (joga wibracyjna) dla chętnych
8:00 – Śniadanie wg 5 przemian
przerwa
10:00-12:00 – Wykład wprowadzający
przerwa
12:30 – 14:30 – Część praktyczna
14:30 – Obiad wg 5 przemian
16:00 – 18:00 – Wykład
18:30 – Zupa wg 5 przemian dla chętnych
19:00 – 20:30 – Krąg zdrowia (każdy uczestnik może zadawać pytania dotyczące zdrowia, dietetyki, medycyny naturalnej – w kręgu uczymy się wymieniać doświadczeniem i wspólną pomocą budząc w sobie naturalną plemienną naukę i wymianę)
NIEDZIELA: 17 październik
6:45-7:30 – Nada Joga (joga wibracyjna) dla chętnych
7:45 – Śniadanie wg 5 przemian
9:30-11:30 – Wykład
przerwa
12:00 – 13:45 – Część praktyczna i wykład
13:45 – Rozdanie certyfikatów
WYŻYWIENIE:
W cenie warsztatu mieszczą się wspólnie przygotowane w ramach warsztatów 2 posiłki poranne – śniadanie wegańskie wg 5 przemian w sobotę i niedzielę oraz 1 posiłek popołudniowy – wspólnie przygotowany obiad wg 5 przemian w sobotę, a także zupa wg 5 przemian na kolację w sobotę. Dzięki temu poznajemy i doświadczamy tajników gotowania wibracyjnego oraz sposób użycia ziół i produktów wg ich właściwości leczniczych.
Posiłki są wegańskie i przygotowywane w ramach zajęć warsztatowych przez osobę prowadzącą oraz grupę. Uczestnicy w trakcie warsztatu i pobytu w Gościńcu AMON mają dostęp do kuchni oraz lodówki i mogą dodatkowo przygotować dla siebie indywidualnie posiłek lub gorący napój. Proszę zabrać ze sobą potrzebne składniki w takiej sytuacji. Można także skorzystać z oferty lokalnych restauracji. W pobliży jest także sklep
ZAKWATEROWANIE I ZAPISY NA WARSZTAT:
Gościniec Amon
ul.Biała Woda 51, Jaworki 34-460
www.jaworkiamon.pl
Tel: 514-121-175
e-mail: amon.jaworki@wp.pl
Inwestycja za WARSZTAT:
470 zł od osoby – obowiązuje przedpłata po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym lub telefonicznym
spacer